Beton Kesme Adıyaman

adıyaman beton delme, adıyaman beton kesme, adıyaman beton kırma, adıyaman filiz ekme, adıyaman kimyasal ankraj, adıyaman bina yıkımı, adıyaman halatlı tel kesme, adıyaman elmaslı kesme, adıyaman bina güçlendirme, adıyaman karot, adıyaman karot beton delme, adıyaman karot beton kesme, adıyaman hidrolik beton kesme, adıyaman testere ile beton kesme, adıyaman bahçe duvarı kesme, adıyaman parapet kesme, adıyaman kolon kesme, adıyaman döşeme kesme, adıyaman köprü kesme, adıyaman bina kesme

Karot ile beton delme, beton kesme, elmaslı raylı kesme, hidrolik derz kesme, demir filiz ekme, kimyasal ankraj, beton kırma, tel halatlı beton kesme, beton çatlatma, carbon plaka ve elyaf ile güçlendirme alanlarında hizmet vermektedir.

Yüksek eğitimli teknisyenlerimiz, güvenlik, hassasiyet ve kalite çalışmalarına odaklanarak aşağıdaki hizmetleri rekabetçi fiyatlarla gerçekleştirmektedir.

Beton ve duvar malzemelerinde, herhangi bir derinlikte, 48 inç çapa kadar delikler sağlayabiliriz. Hava, elektrik veya hidrolik matkaplar kullanarak yatay, dikey ve tavan konumlarında delikler açabiliriz.

Gaz, elektrik veya dizel motorlu testereler kullanarak beton ve asfalt yüzeylerde 30 inç derinliğe kadar kesebiliriz. Ayrıca, karayolları ve köprü güvertelerinin yüksek performanslı testere kesimi için bir 72HP dizel binicili testereye de sahibiz.

 

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir