Beton Kesme Afyon

ayfonkarahisar beton delme, ayfonkarahisar beton kesme, ayfonkarahisar beton kırma, ayfonkarahisar filiz ekme, ayfonkarahisar kimyasal ankraj, ayfonkarahisar bina yıkımı, ayfonkarahisar halatlı tel kesme, ayfonkarahisar elmaslı kesme, ayfonkarahisar bina güçlendirme, ayfonkarahisar karot, ayfonkarahisar karot beton delme, ayfonkarahisar karot beton kesme, ayfonkarahisar hidrolik beton kesme, ayfonkarahisar testere ile beton kesme, ayfonkarahisar bahçe duvarı kesme, ayfonkarahisar parapet kesme, ayfonkarahisar kolon kesme, ayfonkarahisar döşeme kesme, ayfonkarahisar köprü kesme, ayfonkarahisar bina kesme

Karot ile beton delme, beton kesme, elmaslı raylı kesme, hidrolik derz kesme, demir filiz ekme, kimyasal ankraj, beton kırma, tel halatlı beton kesme, beton çatlatma, carbon plaka ve elyaf ile güçlendirme alanlarında hizmet vermektedir.

Yüksek eğitimli teknisyenlerimiz, güvenlik, hassasiyet ve kalite çalışmalarına odaklanarak aşağıdaki hizmetleri rekabetçi fiyatlarla gerçekleştirmektedir.

Beton ve duvar malzemelerinde, herhangi bir derinlikte, 48 inç çapa kadar delikler sağlayabiliriz. Hava, elektrik veya hidrolik matkaplar kullanarak yatay, dikey ve tavan konumlarında delikler açabiliriz.

Gaz, elektrik veya dizel motorlu testereler kullanarak beton ve asfalt yüzeylerde 30 inç derinliğe kadar kesebiliriz. Ayrıca, karayolları ve köprü güvertelerinin yüksek performanslı testere kesimi için bir 72HP dizel binicili testereye de sahibiz.

 

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir