Beton Kesme Ağrı

ağrı beton delme, ağrı beton kesme, ağrı beton kırma, ağrı filiz ekme, ağrı kimyasal ankraj, ağrı bina yıkımı, ağrı halatlı tel kesme, ağrı elmaslı kesme, ağrı bina güçlendirme, ağrı karot, ağrı karot beton delme, ağrı karot beton kesme, ağrı hidrolik beton kesme, ağrı testere ile beton kesme, ağrı bahçe duvarı kesme, ağrı parapet kesme, ağrı kolon kesme, ağrı döşeme kesme, ağrı köprü kesme, ağrı bina kesme

Karot ile beton delme, beton kesme, elmaslı raylı kesme, hidrolik derz kesme, demir filiz ekme, kimyasal ankraj, beton kırma, tel halatlı beton kesme, beton çatlatma, carbon plaka ve elyaf ile güçlendirme alanlarında hizmet vermektedir.

Yüksek eğitimli teknisyenlerimiz, güvenlik, hassasiyet ve kalite çalışmalarına odaklanarak aşağıdaki hizmetleri rekabetçi fiyatlarla gerçekleştirmektedir.

Beton ve duvar malzemelerinde, herhangi bir derinlikte, 48 inç çapa kadar delikler sağlayabiliriz. Hava, elektrik veya hidrolik matkaplar kullanarak yatay, dikey ve tavan konumlarında delikler açabiliriz.

Gaz, elektrik veya dizel motorlu testereler kullanarak beton ve asfalt yüzeylerde 30 inç derinliğe kadar kesebiliriz. Ayrıca, karayolları ve köprü güvertelerinin yüksek performanslı testere kesimi için bir 72HP dizel binicili testereye de sahibiz.

 

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir