Beton Kesme Antalya

antalya beton delme, antalya beton kesme, antalya beton kırma, antalya filiz ekme, antalya kimyasal ankraj, antalya bina yıkımı, antalya halatlı tel kesme, antalya elmaslı kesme, antalya bina güçlendirme, antalya karot, antalya karot beton delme, antalya karot beton kesme, antalya hidrolik beton kesme, antalya testere ile beton kesme, antalya bahçe duvarı kesme, antalya parapet kesme, antalya kolon kesme, antalya döşeme kesme, antalya köprü kesme, antalya bina kesme

Karot ile beton delme, beton kesme, elmaslı raylı kesme, hidrolik derz kesme, demir filiz ekme, kimyasal ankraj, beton kırma, tel halatlı beton kesme, beton çatlatma, carbon plaka ve elyaf ile güçlendirme alanlarında hizmet vermektedir.

Yüksek eğitimli teknisyenlerimiz, güvenlik, hassasiyet ve kalite çalışmalarına odaklanarak aşağıdaki hizmetleri rekabetçi fiyatlarla gerçekleştirmektedir.

Beton ve duvar malzemelerinde, herhangi bir derinlikte, 48 inç çapa kadar delikler sağlayabiliriz. Hava, elektrik veya hidrolik matkaplar kullanarak yatay, dikey ve tavan konumlarında delikler açabiliriz.

Gaz, elektrik veya dizel motorlu testereler kullanarak beton ve asfalt yüzeylerde 30 inç derinliğe kadar kesebiliriz. Ayrıca, karayolları ve köprü güvertelerinin yüksek performanslı testere kesimi için bir 72HP dizel binicili testereye de sahibiz.

 

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir