Beton Kesme Aydın

Aydın Karot Beton Delme Kesme Sistemleri.

aydın beton delme, aydın beton kesme, aydın beton kırma, aydın filiz ekme, aydın kimyasal ankraj, aydın bina yıkımı, aydın halatlı tel kesme, aydın elmaslı kesme, aydın bina güçlendirme, aydın karot, aydın karot beton delme, aydın karot beton kesme, aydın hidrolik beton kesme, aydın testere ile beton kesme, aydın bahçe duvarı kesme, aydın parapet kesme, aydın kolon kesme, aydın döşeme kesme, aydın köprü kesme, aydın bina kesme

Karot ile beton delme, beton kesme, elmaslı raylı kesme, hidrolik derz kesme, demir filiz ekme, kimyasal ankraj, beton kırma, tel halatlı beton kesme, beton çatlatma, carbon plaka ve elyaf ile güçlendirme alanlarında hizmet vermektedir.

Yüksek eğitimli teknisyenlerimiz, güvenlik, hassasiyet ve kalite çalışmalarına odaklanarak aşağıdaki hizmetleri rekabetçi fiyatlarla gerçekleştirmektedir.

Beton ve duvar malzemelerinde, herhangi bir derinlikte, 48 inç çapa kadar delikler sağlayabiliriz. Hava, elektrik veya hidrolik matkaplar kullanarak yatay, dikey ve tavan konumlarında delikler açabiliriz.

Gaz, elektrik veya dizel motorlu testereler kullanarak beton ve asfalt yüzeylerde 30 inç derinliğe kadar kesebiliriz. Ayrıca, karayolları ve köprü güvertelerinin yüksek performanslı testere kesimi için bir 72HP dizel binicili testereye de sahibiz.

 

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir