Beton Kesme Balıkesir

balıkesir beton delme, balıkesir beton kesme, balıkesir beton kırma, balıkesir filiz ekme, balıkesir kimyasal ankraj, balıkesir bina yıkımı, balıkesir halatlı tel kesme, balıkesir elmaslı kesme, balıkesir bina güçlendirme, balıkesir karot, balıkesir karot beton delme, balıkesir karot beton kesme, balıkesir hidrolik beton kesme, balıkesir testere ile beton kesme, balıkesir bahçe duvarı kesme, balıkesir parapet kesme, balıkesir kolon kesme, balıkesir döşeme kesme, balıkesir köprü kesme, balıkesir bina kesme

 

Karot ile beton delme, beton kesme, elmaslı raylı kesme, hidrolik derz kesme, demir filiz ekme, kimyasal ankraj, beton kırma, tel halatlı beton kesme, beton çatlatma, carbon plaka ve elyaf ile güçlendirme alanlarında hizmet vermektedir.

Yüksek eğitimli teknisyenlerimiz, güvenlik, hassasiyet ve kalite çalışmalarına odaklanarak aşağıdaki hizmetleri rekabetçi fiyatlarla gerçekleştirmektedir.

Beton ve duvar malzemelerinde, herhangi bir derinlikte, 48 inç çapa kadar delikler sağlayabiliriz. Hava, elektrik veya hidrolik matkaplar kullanarak yatay, dikey ve tavan konumlarında delikler açabiliriz.

Gaz, elektrik veya dizel motorlu testereler kullanarak beton ve asfalt yüzeylerde 30 inç derinliğe kadar kesebiliriz. Ayrıca, karayolları ve köprü güvertelerinin yüksek performanslı testere kesimi için bir 72HP dizel binicili testereye de sahibiz.

 

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir