Beton Kesme Bilecik

bilecik beton delme, bilecik beton kesme, bilecik beton kırma, bilecik filiz ekme, bilecik kimyasal ankraj, bilecik bina yıkımı, bilecik halatlı tel kesme, bilecik elmaslı kesme, bilecik bina güçlendirme, bilecik karot, bilecik karot beton delme, bilecik karot beton kesme, bilecik hidrolik beton kesme, bilecik testere ile beton kesme, bilecik bahçe duvarı kesme, bilecik parapet kesme, bilecik kolon kesme, bilecik döşeme kesme, bilecik köprü kesme, bilecik bina kesme

 

Karot ile beton delme, beton kesme, elmaslı raylı kesme, hidrolik derz kesme, demir filiz ekme, kimyasal ankraj, beton kırma, tel halatlı beton kesme, beton çatlatma, carbon plaka ve elyaf ile güçlendirme alanlarında hizmet vermektedir.

Yüksek eğitimli teknisyenlerimiz, güvenlik, hassasiyet ve kalite çalışmalarına odaklanarak aşağıdaki hizmetleri rekabetçi fiyatlarla gerçekleştirmektedir.

Beton ve duvar malzemelerinde, herhangi bir derinlikte, 48 inç çapa kadar delikler sağlayabiliriz. Hava, elektrik veya hidrolik matkaplar kullanarak yatay, dikey ve tavan konumlarında delikler açabiliriz.

Gaz, elektrik veya dizel motorlu testereler kullanarak beton ve asfalt yüzeylerde 30 inç derinliğe kadar kesebiliriz. Ayrıca, karayolları ve köprü güvertelerinin yüksek performanslı testere kesimi için bir 72HP dizel binicili testereye de sahibiz.

 

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir