Halat ile Beton Kesme Hakkâri

0532 481 39 09
acil ulaşmak istermisiniz ?

Bu Hat Devamlı Açık... Bilginiz Olsun...

halatlı beton kesme Hakkâri

Halatlı beton kesme yöntemi, her türden betonarmede yüksek kesme derinliğine ulaşabilen tek sistemdir.


Gücünü hidrolik üniteden alarak aparatlarınında montajıyla, beton kütle çevresinde dönen, üzerinde elmas kesiciler bulunan tel halat sayesinde kesim yapar.

Faydaları Nediir
Beton Kesme

* Geçiş kesimi * Uzaktan kumanda * 20 kW'lık ağır testere işleri için çok güçlü hidrolik duvar testeresi. Malzemeye, bıçak çapına ve bıçak tipine bağlı olarak optimal hızın seçilebilmesi için üç hızlı hidrolik vites kutusu. Testerenin nakliyesini, kullanımını ve kurulumunu kolaylaştıran ağırlığın eşit olarak dağıtıldığı modüler sistem üzerine kurulmuştur.

Kullanım Alanları Nedir

Havalandırma boşlukları, Şaft açılımları, Tabliye tadilatları, Kalın beton kesimleri, Kapı ve pencere açılımları, Asfalt kesimleri ve onarımı, İnşaat derzleri, Kontrol derzleri, Dilitasyon derzleri, Merdiven boşlukları açılabilmektedir.

Hidrolik Beton Kesme Nedir

Genellikle perde beton kesimlerinde pencere, kapı vb. yerlerin açılmasında kullanılan bir yöntemdir. Ray üzerinde haraket eden makine uzaktan kumanda ile ayarlanabildiği için en güvenilir beton kesme sistemi olarak görülmektedir.

iyi karot ve beton kesme için
iyi referanslarınız olması gerekir..
bazı referanslarımız...

"Merhaba askarot beton delme kesme sistemlerine beton işlerini yaptırdığımız günden itibaren hiç bir problem yaşamadık değerli yöneticilerine sevgilerimle..."
Gülizar Gezer
Manager Timak İnşaat
“ilk olarak kendileri ile trabzon hes barajında tanıştık ve o günden itibaren tüm beton kesme işlerinden vazgeçilmez oldular bizim için başarıları dilerim.."
Funda Tekin
Yönetim Kurulu Güral Yapı

profesyonelere ulaşın

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (7 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir